Верифицированный профиль
2
Года опыта
2
Верифицированные рекомендации
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
29
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня
Чоловік,54 роки,вища освіта,досвід роботи з клієнтами більше 25-ти років.

Продажа коммерческой недвижимости (6)

  • Житло
    92 450 $
    1 516 $/м²

    Короля Даниила ул., 3

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    61 м²
    1939 год постройки
    4 дня назад
    Продаж комерційного приміщення вільного призначення 61 м2 на 1-у поверсі 3-и поверхового Австрійського люксу у Центрі Івано-Франківська по вул.Короля Данила.Приміщення має фасадний вхід, газове опалення(газовий конвектор) та кондиціонер на обігрів та охолодження, заведено 15 кВт електро енергії, санвузол.бойлер на підігрів води.
    Риелтор
  • Житло
    47 000 $
    616 $/м²

    Вербова, 11

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    многофункциональное помещение
    76 м²
    1 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення 76,3м2,на 2-у поверсі 3-х поверхового будинку,біля бувшої хутрової фабрики"Текафер Люкс".Діючий магазин хутрових виробів.Є можливість використання під любий бізнес,а також реконструкціїї під житлове приміщення(міні готель,квартиру).Декілька сусідніх приміщень вже переобладнані у квартири.Є можливість придбати ще декілька сусідніх приміщень на поверсі і обладнати декілька квартир або готельних номерів.
    Риелтор
  • Житло
    295 000 $
    288 $/м²

    Галицкая ул., 201б

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    помещение свободного назначения
    1025 м²
    3 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення 1025 м2(бувша,легендарна дискотека "Вавілон").Локація бувший Радіо завод,а ніні інститут туризму,район Пасічна.Приміщення потребує ремонту.Міські комуніуації,індивідуальне газове опалення,25 кВт е/е,система вентиляції,пожежна сигналізація.Висота стелі 5м.
    Риелтор
  • Житло
    195 000 $
    557 $/м²

    Шевченко ул., 101

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    многофункциональное помещение
    350 м²
    3 нед. назад
    Продаж напіп цокольного приміщення площею 350 м2 у топовій локація біля центрального парку ім.Т.Г.Шевченка.Приміщення з вікнами,маєдва фасадних входи(може бути розділине дна два окремих приміщення),індивідуальне газове опалення,розведено теплу підлогу,дві локації для облаштування сан.вузлів.Потребує ремонту після заміни каналізації.
    Риелтор
  • Житло
    330 000 $
    733 $/м²

    Василия Стуса ул., 11а

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    помещение свободного назначения
    450 м²
    3 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення вільного призначення 450м2 на 3-у поверсі 3-и поверхового комерційного,окремо стоячої будівля.Будівля розташована на першій лінії по вул.Стуса з власними паркомісцями.На перщому пверсі продуктовий маркет.У будівлю заведено 80 кВт електр енергії.У даний час приміщення орендує дитячий парк розваг з піцерією(оплачє оренду нижче ринкової вартості).Прогнозована вартість оренди 250 грн.за м2.Окупність приміщення 10 років.
    Риелтор
  • Житло
    1 900 000 $
    1 000 $/м²

    Высочана ул., (Будинок 7)

    помещение свободного назначения
    1900 м²
    2019 год постройки
    2 мес. назад
    Продаж комерційного приміення у напів цоколі ТРЦ 1900м2, розділеного на 4 приміщення з окремими входами з можливістю об'єднання у одне приміщення.Локація 7 хв.пішки до цетру міста.Сирець, панорамні вікна, можливо облаштувати заїзд авто прямо у приміщення.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.